"Enter"a basıp içeriğe geçin

ECU-ECM Beyin Tamiri

Otomotiv sektörü, her geçen gün gelişen teknolojiye paralel olarak son 15 yıldır yeni nesil araçlara elektronik parçalar ve bu parçaları kontrol edecek modüller ile beyinler entegre etmeye başlamıştır. Genel olarak bir araçta; okuyucular, sensörler, roleli kontrol mekanizmaları gibi bir çok elektronik parçalar bulunmaktadır. Bu parçalar ve sensörler olumsuz hava koşullarından ve bir çok dış etkenlerden etkilenerek, kontrol modüllerine ve beyinlere arıza yaptırmaktadırlar. Dış etkenlerden ve bilinçsiz değişkliklerden kaynaklanan elektronik beyin ve modül arızalarının YETKİLİ SERVİS ortamlarında tamiri mümkün değildir.

Yetkili servisler tarafından tespiti yapılan arızalı parçanın veya beynin sadece değiştirilmesi işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntem, aracınızın marka ve modeline göre fiyat farklılıkları göstererek karşınıza oldukça yüksek maliyetli ödemeler çıkarabilmektedir. Ancak Ecu-Garage tüm bu maliyetlerin bilincinde olarak araç sahiplerine en ekonomik yöntem olan tamir yoluna gidilmesini önermektedir.

Sürekli AR-GE yaparak araç teknoloji gelişimini birebir takip eden ECU-GARAGE, bilinen arızaların yanısıra hiç karşılaşılmamış olan arızaları da çözmeye devam ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir. Sürekli altyapımızı ve donanımlarımızı teknoloji ile doğru orantılı olarak tamamlamaya devam etmekteyiz. Diğer benzer firmalardan farklı olarak başarıları ve hizmetleri ile ön plana çıkarak hızlı bir yükseliş sergileyen Ecu-Garage tüm otomobillerde bulunan ECU beyin ve kontrol ünitelerinin tamiri ile programlaması işlemlerini garantili olarak yapmaktadır.

Aracınızdaki arızanın tanımına göre en ekonomik fiyatı sunan firmamızdan bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir