"Enter"a basıp içeriğe geçin

Tüm araçlar için beyin tamiri

Aracınıza kontağı taktığınız andan itibaren motor beyni aracın tüm fonksiyonlarını kontrol etmeye ve yönlendirmeye başlar. Bu andan itibaren gerçekleştirilen tüm işlemler beyin tarafından komutlandırılır ve yönlendirilir. 

Beyin birçok nedenden dolayı arıza yapabilir. Bu arızanın giderilmesi için değiştirilmesi yüksek meblaların ödenmesine neden olacaktır. Bu durumda Beyin tamiri gerçekleştirilerek ekstra masraflardan kurtulmaya ne dersiniz? Bizler Beyin tamiri konusunda profesyonel bir bakış açısı ile hizmet sağlamaktayız. Gerçekleştirdiğimiz tüm operasyonlar alanında uzman yazılımcılar ve beyin tamircileri tarafından sağlanmaktadır. 

Beyin tamiri parçanın değiştirilmesine oranla %50 ile %80 arasında bütçenize katkı sağlamaktadır. Arızanın ne olduğu ve nasıl giderileceği buradaki fiyatlandırmanın belirlenmesinde oldukça önemlidir. Bizler gerçekleştirdiğimiz Beyin tamiri işleminde sorunun kaynağına ulaşarak hem yazılımsal hem de donanımsal olarak arızanın yeniden ortaya çıkmasını engellemekteyiz. Böylece kalıcı çözümler üreterek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Beyin tamiri herkesin yapabileceği kadar kolay bir işlem değildir. Bu nedenle birçok yer sizlere beynin değiştirilmesini önerebilirken bizler tamir yolunda ısrarcıyız. Çünkü harcayacağınız her tutar aracınızdan soğumanıza neden olacaktır. Oysaki daha az ödeme yaparak tamir edilmesi mümkün olan parça için daha çok ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Profesyonel Beyin tamiri için mevcut konumunuzda bir çözüm bulamadığınızda beyni bizleregöndererek tamir edilmesini sağlayabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kargo ile gönderilen beyinler birkaç gün içerisinde elimize ulaşıyor ve ilk dakikadan itibaren gerekli kontrollere başlanıyor. Arızanın giderilmesinin ardından test süreci başlıyor ve sorunsuz olduğuna kanaat getirince belirttiğiniz adrese motor beynini kargo ile gönderiyoruz. Tüm bu süreç boyunca gerçekleştirilen işlemlerin ne olduğunu sizlere anlık olarak ifade ediyor, sürecin karşılıklı iletişim sağlanarak tamamlanması adına yoğun çaba sarf ediyoruz.

Beyin tamirinin sadece beyin entegreleri üzerindeki hataların giderilmesi olarak algılanması oldukça yanlıştır. Aracın fabrikasyon yazılımının oluşan kısa devreler ile bozulması beynin fonksiyonları yerine getirilmesine engel olacaktır. Bizler hem yazılımsal hem de entegre devreleri inceleyerek tüm aşamalarda başarılı bir beyin ortaya çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Çözülemeyen beyin arızası yoktur sloganıyla ilk günden itibaren yüzbinlerce müşterimize destek olduk. Gerek aynı şehirden gerekse de farklı şehirlerden destek talep eden müşterilerimize tüm olanaklarımızı kullanarak çözümler üretmeyi kalite standartlarımız gereğince zorunluluk olarak bildik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir